Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Breadcrumbs

Aktualności Sport

bip_logo.png

Nauczyciele

Galerie zdjęć

Pliki do pobrania

Logowanie
Sport
III Turniej sportowy „OD PRZEDSZKOLAKA DO SZKOLNEGO ŻAKA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
piątek, 04 grudnia 2015 14:17

2 grudnia 2015 r. w hali sportowej odbyła się, tradycyjnie już, III edycja turnieju sportowego "Od przedszkolaka do szkolnego żaka". Uczniowie z naszej szkoły integrowali się z dziećmi z miejskiego przedszkola podczas sportowych zmagań. Każdą drużynę, liczącą 10 osób, tworzyli przedstawicieli klas I i przedszkolaki. Konkurencje z jakimi zmierzyli się mali sportowcy miały różny stopień trudności, ale z każdą dzieci radziły sobie doskonale. Pozostali uczniowie bardzo mocno dopingowali swoje drużyny. Zwycięzcami okazała się drużyna klasy I b –wychowankowie p. Katarzyny Pietrzak, drugie miejsce zajęła klasa I C-z wychowawczynią p. Agnieszką Morawską i III klasa I A z wychowawczynią p. Dorotą Lewandowska Wszyscy uczestnicy zawodów nagrodzeni zostali medalami oraz dyplomami. Niezwykle miłą niespodzianką na zakończenie imprezy okazała się wizyta Św. Mikołaja i jego pomocnicy, którzy to przywieźli wszystkim dzieciom słodkie upominki.

Więcej…
 
XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków w Bielicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
środa, 10 czerwca 2015 12:07

30 mama 2015 r. uczniowie naszej szkoły w skladzie 36 osób uczestniczyli XXIII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach k/Sochaczewa. Był to już nas 20 udział w zawodach rangi ogólnopolskiej. Tym razem rywalizowaliśmy z zawodnikami 66 szkół podstawowych i zajęliśmy wysokie 14 miejsce. W przyszłym roku postaramy się jak najlepiej przygotowac naszych sportowców do zawodów w Bielicach aby walczyć o wyższe miejsce w klasyfikacji zespołowej.

 

Gościem honorowym zawodów był Zbigniew Bródka.

 

Poprawiony: czwartek, 11 czerwca 2015 10:08
Więcej…
 
Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
środa, 19 listopada 2014 08:42

 

Więcej…
 
SKS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
środa, 29 października 2014 09:58

Jesteśmy uczennicami klasy IVb Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach.

W każdą środę o godzinie 14:15 przychodzimy do hali sportowej na zajęcia SKS,które prowadzi pani Anna Gabrychowicz. Wszystkie spotkania zaczynają się rozgrzewką. Po kilu minutach ćwiczeń pani dzieli nas na grupy i w zależności od tygodnia przygotowuje różne zestawy gier i zabaw. Tak więc w jednym tygodniu niektórzy grają w piłkę nożną, a w tym

samym czasie inna grupa ćwiczy na równoważni, kiedy indziej jedni trenują rzuty do kosza i kozłowanie piłki inni zaś zestaw ćwiczeń gimnastycznych.

Co tydzień coś ciekawego. Bardzo lubimy te zajęcia, bo świetnie się na nich bawimy, a oprócz tego wiemy, że trenując dbamy o swoje zdrowie, kondycję i rozwój fizyczny.

Pani Gabrychowicz znakomicie panuje nad pełną energii grupą i ćwiczy razem z nami. Z jednego tylko jesteśmy niezadowoleni. Zajęcia kończą się o godzinie 15:45 i choć jesteśmy zmęczeni, nie chce nam się wracać do domu. Ale do następnej środy tylko tydzień, więc znów będzie super fajnie.

 

Gabriela Albińska

Aleksandra Bzdurska

Magdalena Ciesielska

Maria Kłaniecka

Poprawiony: środa, 29 października 2014 10:10
Więcej…
 
Otwarcie placu zabaw PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
sobota, 20 września 2014 08:58

19 września 2014 r. odbyła się długo oczekiwana uroczystość otwarcia placu zabaw przy naszej szkole.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)