Aktualności Inne Biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe czasopisma dla dzieci.

kwi
Biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe czasopisma dla dzieci. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Sobczak

Zgodnie z zainteresowaniami uczniów zaprenumerowane zostały czasopisma takie jak „Kumpel” oraz „Victor Junior”.

Magazyn „Kumpel” przeznaczony jest dla uczniów z klas I-III, a „Victor Junior” dla uczniów z klas IV-VI.

Młodsi uczniowie znajdą w swoim piśmie mnóstwo ciekawych wiadomości z różnych dziedzin nauki, zagadki, rebusy, domowe ćwiczenia z języka polskiego lub matematyki, wiadomości o zwierzętach, quizy oraz humor i wiele innych przydatnych w nauce i rozrywce informacji.

Uczniom klas starszych przypadnie do gustu „Victor Junior” w którym znajda ciekawe artykuły (nie tylko) naukowe, liczne powtórzenia z przedmiotów szkolnych pomagające utrwalić zdobytą wiedzę.

Zapraszamy do Biblioteki szkolnej!