Aktualności Konkursy Konkurs plastyczny „Wędkarstwo w połączeniu z ekologią i zdrowym wypoczynkiem nad wodą”.

mar
Konkurs plastyczny „Wędkarstwo w połączeniu z ekologią i zdrowym wypoczynkiem nad wodą”. PDF Drukuj Email

Dnia 22 marca 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie odbył się finał konkursu plastycznego pt. „Wędkarstwo w połączeniu z ekologią i zdrowym wypoczynkiem nad wodą”. Celem konkursu było pokazanie konieczności dbania o bezpieczeństwo nad wodą i ochroną środowiska naturalnego. Wśród licznie nadesłanych prac z Kutna i ościennych gmin uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Nagrody Gminy: M. Ślusarczyk, M.Smolczewski, A.Kamiński, Z.Gawrysiak, O.Jędrzejczak.

Wyróżnienia: A. Miszczuk, N. Wysocka, G. Duczyński, A. Sawicka.

Wręczenie nagród i wyróżnień poprzedziła prelekcja dla dzieci – wędkarstwo, bezpieczeństwo nad wodą i ochrona środowiska w powiecie kutnowskim.

Poprawiony: czwartek, 31 marca 2016 08:16