Aktualności Wycieczki Wycieczka do Planetarium

mar
Wycieczka do Planetarium PDF Drukuj Email

W dniu 12 marca 2016 r grupa 28 uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Planetarium EC1 w  Lodzi. Ci, którzy mieli przyjemność stanąć oko w oko z odległymi galaktykami i prawie dotykać gwiazd, to uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce za pierwsze półrocze tego roku szkolnego. Trzeba było pochwalić się średnią ocen powyżej 4,75, by móc przygotowywać się do tej eskapady.

Planetarium zachwyciło nas swoim wyglądem, a sam pokaz dostarczył niesamowitych wrażeń. Piękna jest Ziemia, jako  jedno z ziarenek wszechświata, ale ile uroku ma w sobie kosmos, to trzeba zobaczyć. Zachęcamy więc wszystkich do takiej podróży. Przecież do Łodzi jest tylko 60km.

Należy jeszcze dodać, że tradycyjnie odwiedziliśmy Mc Donalds i dopiero odpowiednio najedzeni wystartowaliśmy w przestworza. Było fantastycznie.

Poprawiony: wtorek, 15 marca 2016 18:56