Aktualności Uroczystości "Karnawałowe szaleństwo 2016!!!"

lut
"Karnawałowe szaleństwo 2016!!!" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Stasiak

29.01.2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Wszystkie dzieci przebrane w ciekawe i barwne stroje chętnie uczestniczyły w przygotowanych konkurencjach i zabawach karnawałowych.

Pląsom i tańcom nie było końca!!! Za odwagę i  dzielną rywalizację dzieci otrzymały kolorowe, pamiątkowe dyplomy, upominki i słodycze.

Organizatorem balu były panie: Joanna Miszczuk, Romana Kłopska, Małgorzata Stasiak i Aleksandra Grzelak.

W rolę prowadzącej bal karnawałowy wcieliła się wychowawczyni klasy IIc Małgorzata Stasiak - Pocahontas.

Panią Stasiak wspierali wszyscy wychowawcy klas oraz rodzice.

Pani Komorowska z duża przyjemnością wykonała mnóstwo pamiątkowych zdjęć wszystkim uczestnikom balu.

W świetnych humorach i tanecznym krokiem zakończyliśmy „Karnawałowe Szaleństwo 2016" w naszej szkole!!!

Poprawiony: piątek, 12 lutego 2016 14:07