Aktualności Sport III Turniej sportowy „OD PRZEDSZKOLAKA DO SZKOLNEGO ŻAKA"

gru
III Turniej sportowy „OD PRZEDSZKOLAKA DO SZKOLNEGO ŻAKA" PDF Drukuj Email

2 grudnia 2015 r. w hali sportowej odbyła się, tradycyjnie już, III edycja turnieju sportowego "Od przedszkolaka do szkolnego żaka". Uczniowie z naszej szkoły integrowali się z dziećmi z miejskiego przedszkola podczas sportowych zmagań. Każdą drużynę, liczącą 10 osób, tworzyli przedstawicieli klas I i przedszkolaki. Konkurencje z jakimi zmierzyli się mali sportowcy miały różny stopień trudności, ale z każdą dzieci radziły sobie doskonale. Pozostali uczniowie bardzo mocno dopingowali swoje drużyny. Zwycięzcami okazała się drużyna klasy I b –wychowankowie p. Katarzyny Pietrzak, drugie miejsce zajęła klasa I C-z wychowawczynią p. Agnieszką Morawską i III klasa I A z wychowawczynią p. Dorotą Lewandowska Wszyscy uczestnicy zawodów nagrodzeni zostali medalami oraz dyplomami. Niezwykle miłą niespodzianką na zakończenie imprezy okazała się wizyta Św. Mikołaja i jego pomocnicy, którzy to przywieźli wszystkim dzieciom słodkie upominki.