Aktualności Konkursy Szkolny konkurs na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną fryzurę.

gru
Szkolny konkurs na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną fryzurę. PDF Drukuj Email

W poniedziałek 30 listopada w naszej szkole odbył się „Szkolny konkurs na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną fryzurę." Uczestniczyć w nim mogli wszyscy chętni uczniowie i uczennice klas I-VI.

Pokaz odbywał się w ramach cyklu zajęć profilaktycznych dotyczącym promowania zdrowego stylu życia ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o higienę włosów i ciała oraz zdrowe odżywianie. Mieliśmy też na celu wszechstronny, swobodny i radosny rozwój osobowości dziecka poprzez wspólną, integrującą zabawę.

Konkurs poprzedzały rozmowy, dyskusje, pogadanki wychowawców w poszczególnych klasach oraz prelekcje pielęgniarki szkolnej ze wszystkimi uczniami na w/w. tematy.

Podczas prezentacji fryzur jury miało trudne zadanie, gdyż poziom konkursu nie odbiegał od „światowych" pokazów.

Fryzury były bardzo oryginalne, kunsztownie wykonane i niezwykle pracochłonne. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci, pomysłowość i twórczą inwencję.

Podczas zabawy panowała euforyczna atmosfera. Każdy uczestnik nagradzany był gromkimi brawami, rówieśnicy głośno dopingowali swoich kolegów i koleżanki.

Po burzliwej dyskusji „jury" przyznało nagrody w kategoriach – najciekawsza fryzura, najpiękniejsza i najbardziej spontaniczna prezentacja.

Zwycięzcy otrzymali nagrody, którymi były środki do pielęgnacji włosów i ciała, przybory szkolne oraz słodycze.

Poprawiony: środa, 02 grudnia 2015 14:04