Aktualności Inne Książki naszych marzeń

lis
Książki naszych marzeń PDF Drukuj Email

W ramach projektu "Ksiażki naszych marzeń: otrzymaliśmy z MEN dofinansowanie w wysokości 2170 zł. Za sumę 2712,50 zł zakupionych zostało 126 pozycji. Tytuły ksiązek wybierali uczniowie klas I-VI tworząc "Listy książkowych przebojów".

Aktualnie realizujemy projekt "Książki naszych marzeń" w ramach którego popularyzujemy czytelnictwo i wybieramy czytelnika miesiąca i czytelniczy hit. Ksiazki czytamy w świetlicy szkolnej, w bibliotece i na dodatkowych zajęciach.

Wśród zakupionych pozycji są takie tytuły jak "Hobbit", "Zwiadowcy", "Koszmarny Karolek", "Władca Pierścieni", "Muminki".

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI.

Przystąpiliśmy do kolejnego projektu. Mamy nadzieję wzbogacić księgozbiór biblioteki szkolnej o dodatkowe tytuły.

Poprawiony: piątek, 27 listopada 2015 14:22