Aktualności Konkursy Konkurs - zegary

mar
Konkurs - zegary PDF Drukuj Email

27 lutego 2015 r. w naszej szkole uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w finale sprawdzianu umiejętności praktycznych – Obliczenia zegarowe i kalendarzowe. Spośród wszystkich uczniów do finału zakwalifikowało się 25 najlepszych, wyłonionych przez wychowawców w pojedynkach klasowych. Po kolejnych zmaganiach z niełatwymi zadaniami dotyczącymi zagadnień czasowych wyłoniono wreszcie troje najlepszych uczniów, którzy zawsze poradzą sobie z kwestiami: "za ile miesięcy rozpoczną się wakacje", czy "ile minut pozostało do dzwonka na przerwę":).Oto zwycięzcy:

1. Oliwia Stasiak kl. II c – I miejsce

2. Jakub Szczygieł kl. III a – II miejsce

3. Maja Grabowska kl. III a – III miejsce

W nagrodę uczniowie Ci otrzymali zegarki, które wręczyła im p. dyr. Anna Banasiak. Konkurs przygotowała Elżbieta Jędrzejczak wraz z wszystkimi wychowawcami klas II i III.

Poprawiony: wtorek, 31 marca 2015 13:23