Aktualności Inne Rekrutacja do klas I

mar
Rekrutacja do klas I PDF Drukuj Email

Rekrutacja w Szkole Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach odbywać się będzie w dniach 2 marca – 10 kwietnia 2015 roku. Zgłoszenia i wnioski dostępne są poniżej, jak również w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach i Przedszkolu Miejskim w Krośniewicach. Serdecznie zapraszamy.

Obwód Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach obejmuje następujace miejscowości:

Bardzinek, Głaznów Kajew, Kopy, Ostałów, Pniewko, Teresin Tumidaj, Bielice, Cudniki, Franki, Głogowa, Jankowice, Nowe Jankowice, Kopyta, Raszynek, Stara Wieś, Suchodoły, Wychny i Krośniewice obejmujące następujące ulice: Gen J. Bema, Błonie, Boczną, Władysława Broniewskiego, Błonie, Brzozową, Cichą, Dębową, Jaśminową, Kasztanową, Klonową, Kolejowa, M. Konopnickiej, Krótka, Gen. T. Kościuszki, Kwiatową, Lipową, Łąkową, Łęczycką, 3 Maja, Mazowiecką, A. Mickiewicza, St. Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Ogrodowa, Ignacego Paderewskiego, Parkową, Plac Wolności, Płocką, Polną, Południową, Poznańską , B. Prusa, Przemysłową, H. Sienkiewicza, Gen. Wł. Sikorskiego, 19 Stycznia, J. Słowackiego, Targowa, Toruńską, Wąską, Wiosenną, Wspólną, Zachodnią, Zakątną i Zieloną.

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 09:03