Aktualności Wycieczki Wycieczka do Eksperymentarium

lis
Wycieczka do Eksperymentarium PDF Drukuj Email

5 listopada 2014 r. klasy czwarte były na wycieczce w Łodzi. Naszą podróż rozpoczęliśmy seansem filmowym na podstawie lektury szkolnej pt. Pinokio. Po projekcji udaliśmy się do Experymentarium gdzie animatorzy wprowadzili dzieci w swiat nauk ścisłych. Uczniowie samodzielnie przeprowadzali eksperymenty na licznych i niezwykle dynamicznych, kolorowych eksponatach. W każdym momencie animatorzy służyli pomocą w wyjaśnieniu zasady działania skomplikowanych zjawisk.

Uczniowie pogłębili swoją wiedzę z dziedziny przyrody, matematyki, fizyki, chemii, optyki.

Nad uczniami opieke sprawowali p. Edyta Komorowska, p. Tomasz Sobczak, p. Arkadiusz Sochala i p. Waldemar Herłaziński.