Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Breadcrumbs


bip_logo.png

Nauczyciele

Galerie zdjęć

Pliki do pobrania

Logowanie
19
kwi
Konkurs Plastyczny "Tęcza" PDF Drukuj Email
Aktualności - Konkursy
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   

Pod hasłem "Barwy Ziemi - piękno mojej okolicy" przebiegała V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza", w którym brało udział 35 uczniów naszej szkoły. Jury wysoko oceniło poziom nadesłanych prac, podkreślając umiejętności uczestników i efekty osiągane przez Szkolnych opiekunów Konkursu. W naszej szkole taką rolę pełniła p. Ewa Wucke. Spośród uczniów naszej szkoły największy sukces odniosła Nina Znańska, która zdobyła III miejsce w województwie łódzkim w kategorii szkół podstawowych.

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:45
Więcej…
 
16
kwi
Wystawa lalek PDF Drukuj Email
Aktualności - Wycieczki
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
Dnia 9.04.2008r. klasa Ic z wychowawczynią p. H. Nowak i p. A. Grzelak została zaproszona do Muzeum im. J. Dunin - Borkowskiego na otwarcie wystawy lalek filmowych i teatralnych.  Nosi ona tytuł "Magiczny świat dziecka", a eksponaty pochodzą z kolekcji Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi. Podczas wystawy miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody publiczności Mateuszowi Stokfiszowi, którą zdobył w konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe".
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:46
Więcej…
 
15
kwi
"Pięknie być człowiekiem" PDF Drukuj Email
Aktualności - Konkursy
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
W dniu 14.04.2008r. odbyły się w Kutnie Rejonowe Eliminacje XXX Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka "Pięknie być człowiekiem".  Uczeń klasy Ic Jakub Górski zajął I miejsce i został wytypowany do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w Płocku. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Płocku.

 

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:52
 
19
mar
Turniej Futsalu na Dzień Wiosny PDF Drukuj Email
Aktualności - Konkursy
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
Uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę już 19.03.2008r. Wzięli udział w Turnieju Futsalu zorganizowanym z tej okazji. Do rozgrywek zgłosiło się 10 zespołów ( 9 naszych i 1 z SP Jankowice), które w drodze losowania podzielono na dwie grupy.
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:55
Więcej…
 
11
mar
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" PDF Drukuj Email
Aktualności - Konkursy
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   

11 stycznia 2008r. w SP nr 9 w Kutnie odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów szkół podstawowych z powiatów: kutnowskiego, łęczyckiego, łowickiego i z Łodzi. Nasz uczeń - Oskar Tomaszewski zajął wysokie IV miejsce. W nagrodę otrzymał dyplom oraz książkę "Poczet polskich królów i książąt".

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:54
Więcej…
 
12
lut
Z życia klasy Ib PDF Drukuj Email
Aktualności - Wycieczki
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   

Dawno, dawno nie pokazywała się klasa Ib, ale to wcale nie znaczy, że nie działo się nic ciekawego - wprost przeciwnie. Działo się działo - powspominajmy. W grudniu odwiedził nas Święty Mikołaj. Było super ! 14 stycznia 2008r klasy pierwsze wybrały się na na wycieczkę do Straży Pożarnej w Krośniewicach.

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 13:29
Więcej…
 
08
lut
Nasi najlepsi PDF Drukuj Email
Aktualności - Inne
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
Zakończyło się pierwsze półrocze roku szkolnego 2007/2008.  Było ono baaardzo długie i męczące. Ale opłaciło się troche popracować. Efekty są niezłe. Średnie klas na wysokim poziomie, a i oceny z zachowania też nastrajają optymistycznie. Oto najlepsi uczniowie z klas IV-VI ( poza tymi, którzy chorowali kiedy robiłem zdjęcia).
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 13:30
 
« pierwszapoprzednia414243444546następnaostatnia »

Strona 44 z 46


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)