Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Breadcrumbs


bip_logo.png

Nauczyciele

Galerie zdjęć

Pliki do pobrania

Logowanie
15
maj
Wycieczka do Manufaktury PDF Drukuj Email
Aktualności - Wycieczki
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
13 maja uczniowie klasy Ia i Ib uczestniczyli w całodniowej wycieczce do łódzkiej Manufaktury. Zabawę rozpoczęły zwiedzaniem nowego akwarium morskiego i słodkowodnego.Radośnie i z entuzjazmem oglądały po raz pierwszy film pt. "Dno oceanu" w kinie trójwymiarowym. Dwie godziny bawiły się w największym w Europie domu zabaw "Kinder Planeta".Wygłodniałe, ale nadal nie zmęczone z apetytem zajadały w Mc Donald's  wybrane przez siebie potrawy.Potem lody, ruchome schody i wielokrotne wjazdy windą, pamiątkowe zdjęcie, a następnie powrót do domu. Wszyscy uczestnicy wycieczki chcą powtórzyć ten szczęśliwy dla nich dzień.
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:26
 
13
maj
Trzecioteścik PDF Drukuj Email
Aktualności - Inne
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
12 maja 2008r. uczniowie klas trzecich pisali ważny sprawdzian - Trzecioteścik.  Mogli w nim  sprawdzić wiadomości i umiejętności, które dotychczas zdobyli. Nad przebiegiem testu czuwali wychowawcy:  p. Magdalena Kacprowicz, p. Elżbieta Jędrzejczak i p. Jarosław Morawski. Zagadnienia dotyczyły wszystkich dziedzin, z którymi zetknęli się uczniowei klas trzecich. Zadania miały różny stopień trudności i wymagały od dzieci dużego wkładu pracy, a przede wszystkim logicznego myślenia. Sprawdziany pojechały teraz do sprawdzenia, ale jak tylko będą wyniki to się nimi pochwalimy.
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:29
 
13
maj
Wycieczka klas czwartych PDF Drukuj Email
Aktualności - Wycieczki
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
5.05.2008r. wszystkie klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do Torunia.  Uczniom towarzyszyli wychowawcy: p. Ewa Kubiak, p. Edyta Krygier i p. Tomasz Sobczak. Pogoda była wyśmienita i miejsce bardzo ciekawe więc wszyscy wrócili zadowoleni. Przywieźli całą masę pamiątek i cudownych wspomnień. Już nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki.

 

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:30
 
30
kwi
3 Maja PDF Drukuj Email
Aktualności - Imprezy i uroczystości
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   
Dzisiaj miało miejsce przedstawienie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.  Brali w nim udział uczniowie z klasy VIa, którzy przybliżyli nam historię związaną z uchwaleniem Konstytucji. Wszystkie klasy z zainteresowaniem obejrzały ten występ. Uczniów przygotowali: p. Małgorzata Pęgowska i p. Tomasz Sobczak.
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:31
 
26
kwi
Wycieczka do Wrocławia PDF Drukuj Email
Aktualności - Wycieczki
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   

W dniach 23-24.04.2008r. klasa Va z wychowawcą p.Pawłem Górnikiem była na wycieczce we Wrocławiu. Pogoda dopisała, było słonecznie i bardzo ciepło. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili starą  część miasta: podziwiali Rynek ( gdzie szukali słynnych Krasnali ) z zabytkowymi kamieniczkami, Ratusz, Fontannę "Zdrój" na Placu Gołębim, Katedrę św. Jana Chrzciciela, Ossolineum, Operę Wrocławską oraz mosty, z których słynie Wrocław. Drugiego dnia odwiedzili Park Szczytnicki z Halą Ludową i Pergolą oraz byli w słynnym ZOO.

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:32
Więcej…
 
22
kwi
Dzień Ziemi PDF Drukuj Email
Aktualności - Konkursy
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   

22 kwietnia 2008r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. W pierwszej kolejności młodsze klasy obejrzały przdstawienie związane z ochroną naszej planety. Następnie uczniowie klas IV-VI przystąpili do zmagań w Konkursie Przyrodniczo - Matematycznym. Każda klasa wybrała sobie nazwę i wykonała stosowne do niej emblematy i plakaty. Trzyosobowe drużyny stanęły do walki zmagając się z wieloma trudnymi zagadnieniami przyrodniczymi wspomaganymi przez matematykę.

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:34
Więcej…
 
21
kwi
Turniej o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym PDF Drukuj Email
Aktualności - Konkursy
Wpisany przez Arkadiusz Sochala   

W piątek 18.04.2008r. odbyły się w hali sportowej Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.    Wzięło w nim udział 15 drużyn z powiatu kutnowskiego w tym reprezentacja naszej szkoły  w składzie:

  • Krzysztof Lewandowski
  • Oskar Tomaszewski
  • Patryk Zawadzki
Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2010 12:40
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia414243444546następnaostatnia »

Strona 43 z 46


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)